×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Rowerek trójkołowy czerwony Bikloon, Janod

Rowerek trójkołowy czerwony Bikloon, Janod
319,00 zł
Opis

Szczegóły

Rowerek trzykołowy Bikloon marki JANOD zapewni Twojemu dziecku godziny wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu lub w domu. Pojazd został estetycznie wykonany, ma piękne kolory i design z dbałością o szczegóły. Jego ergonomiczna budowa ułatwia dziecku wsiadanie i zsiadanie, a lekka konstrukcja zapewnia łatwe i bezpieczne użytkowanie. Rowerek ma 3 koła, te z tyłu rozstawione szeroko, dzięki czemu jest wygodny i stabilny. Wszystkie kółka wykończono gumą, aby nie rysowały podłogi w domu. Zabawka zaprojektowana została we Francji. Idealnie nadaje się na prezent.

Jazda na rowerku biegowym bez hamulców i pedałów od najmłodszych lat uczy utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej. Doskonale wpływa na motoryczny rozwój dziecka, jak również jest wspaniałym wstępem do nauki jazdy na klasycznym rowerze.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

  • Wiek: 12-36 miesięcy
  • materiał: drewno
  • design: Francja
  • wysokość siodełka: 22,5 cm
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU J03261
Płeć dziecka Chłopiec, Dziewczynka
Wiek (min) 12m
Wiek (max) 36m
Przedział wiekowy 1-3