×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Done by Deer w sklepie internetowym Rent a toy

Skandynawska firma Done by Deer projektuje zabawki, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. W mistrzowski sposób łączą one funkcje rozwojowe i kreatywne z atrakcyjnym designen kochanym przez najmłodszych.

Wszystkie zabawki Done by Deer są dziełem projektantki Helene Hjorth, która wykorzystuje nowoczesne trendy skandynawskie. W kolekcjach jej autorstwa nietrudno zauważyć modną stylistykę minimalistyczną przypominającą wysmakowane wnętrza. Wykorzystanie stonowanych i nieco chłodnych kolorów oraz naturalnych materiałów wcale nie odejmuje jednak zabawkom Done by Deer uroku. W kolekcjach dostępne są m.in. zabawki drewniane, które aktywnie pobudzają wyobraźnię dziecka.

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach zabawki niemowlęce przyciągają wzrok maluszków, oddziałują na ich zmysły i wspomagają naukę poznawania świata. Karuzele i zawieszki nad łóżeczko z kolekcji Done by Deer wyróżniają się połączeniem prostoty z odważnymi kolorami. Słodkie misie i przytulanki zapewniają dziecku poczucie bezpieczeństwa, a zwierzątka i inne zabawki do ciągnięcia pozwalają ćwiczyć zdolności manualne.

Marka Done by Deer proponuje zabawki edukacyjne, które aktywnie wspierają rozwój dziecka, uczą spostrzegawczości oraz wspomagają naukę chodzenia. Klasyczny design w skandynawskim stylu sprawia zaś, że zabawki od tej firmy doskonale wpiszą się w wystrój dziecięcego pokoju.

Zapoznaj się z kolekcją Done by Deer dostępną w sklepie oraz wypożyczalni Rent a Toy i wybierz najlepszą propozycję dla swojej pociechy.Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)