×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Goki w sklepie internetowym Rent a toy

Marka Goki należy do niemieckiej firmy Gollnest & Kiesel KG, która posiada ponad 30 lat doświadczenia w branży zabawkarskiej. Od chwili założenia przedsiębiorstwo cały czas poszerza ofertę i zdobywa rynek europejski.

Sztandarowym produktem firmy są zabawki drewniane (Gollnest & Kiesel KG produkuje najwięcej zabawek drewnianych w Europie). W ofercie Klienci znajdą kolekcję ponad 2 tysięcy różnych wyrobów, które wyróżniają się połączeniem atrakcyjnego wyglądu, funkcji rozrywkowych i edukacyjnych.

Zabawki Goki zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o przedszkolakach. Ich wyróżnikiem jest połączenie funkcjonalności i żywych kolorów atrakcyjnych dla maluszków. Oferowane zabawki edukacyjne aktywnie wspierają rozwój dziecka, rozwijają spostrzegawczość, cierpliwość i zdolności logicznego kojarzenia. Zabawki rozwojowe Goki to szeroki wybór drewnianych klocków i układanek, które doskonale wspierają zdolności manualne, pomagają dziecku rozpoznawać i dopasowywać kształty. Marka słynie także z drewnianych lalek i pięknych domków wraz z zestawami mebelków.

Firma posiada swoje biura projektowe w Niemczech (Güster), Włoszech, Szwecji oraz Izraelu. Projektantom przyświeca prosta zasada – zabawki mają być kreatywne, stymulować wyobraźnię dziecka, rozwijać w nim talenty i wspomagać proces poznawania świata. Zabawki Goki powstają z najlepszych gatunków drewna (m.in. buk, orzech, brzoza, sosna i lipa). Tradycyjne kleje producent zastępuje impregnatami na bazie wody, dzięki czemu wszystkie produkty są w 100% naturalne i bezpieczne dla dziecka.

Poznaj ofertę Goki dostępną w naszym sklepie oraz wypożyczalni i wybierz zabawki, z którymi Twoje dziecko każdego dnia będzie przeżywać nową przygodę.Ustaw kierunek malejący

1-10 of 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5