×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Janod w sklepie internetowym Rent a toy

Janod to francuski producent zabawek, który w branży działa już od 1970 roku. Firma szybko zdobyła rodzimy rynek, a następnie szturmem wkroczyła do innych krajów europejskich uzyskując przychylność małych Klientów unikalnym wzornictwem i bajkowymi kolorami.

Zabawki Janod produkowane są z wysokiej jakości drewna i innych naturalnych materiałów w oparciu o restrykcyjne normy jakości (m.in. EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH). W kolekcji dzieci i rodzice mogą znaleźć ponad 500 różnych wzorów. Sztandarowym produktem są zabawki edukacyjne i drewniane. Janod słynie z drewnianych klocków, puzzli, kostek i układanek oraz zabawek magnetycznych. Ich wspólnym mianownikiem jest piękne wzornictwo, którego nie sposób pomylić z kolekcjami od innych producentów.

Zabawki rozwojowe tego znanego francuskiego producenta doskonale wspierają zdolności manualne, uczą dziecko zręczności i odpowiedniej koordynacji ruchów. Klocki Janod pozwalają poznawać kształty i kolory, drewniane puzzle wspierają cierpliwość, a zestawy ze zwierzątkami rozwijają kreatywność, ponieważ dziecko nie tylko układa elementy, ale i tworzy własną opowieść z figurkami w roli głównej.

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się także drewniane rowerki biegowe Janod oraz zabawki wspierające naukę chodzenia. Uczą one dziecko zachowania równowagi, odpowiedniego ustawiania stopek oraz napinania wszystkich mięśni doskonale wspierając tym samym rozwój ruchowy.

Wybierz zabawki Janod z naszej kolekcji i wspólnie ze swoją pociechą stwórz dziecięcy świat marzeń.Ustaw kierunek malejący

1-10 of 144

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5