×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Kaloo w sklepie internetowym Rent a toy

Kaloo to francuska marka słynąca z miękkich zabawek dla najmłodszych. Firma powstała w 1998 roku, a inspiracją do jej założenia były poszukiwania idealnej przytulanki dla ukochanego synka. Okazało się, że mimo iż na rynku króluje tysiące misiów i maskotek, żadna z zabawek nie spełniła w pełni indywidualnych oczekiwań. I właśnie tak zrodził się pomysł na założenie przedsiębiorstwa szyjącego idealne pluszaki dla niemowląt – naturalne, miłe w dotyku, mięciutkie i perfekcyjnie wykończone.

Obecnie zabawki Kaloo są dostępne w aż 40 krajach na świecie, słyną z ponadczasowego wzornictwa i wyjątkowych tkanin, które sprawiają, że te pluszaki po prostu chce się przytulić. W ofercie dostępne są nie tylko przytulanki dla niemowląt, ale także miękkie zabawki edukacyjne, maty, śpiworki i kocyki. Wszystkie produkty są naturalne i podobnie, jak ekologiczne zabawki drewniane zdobywają serca rodziców oraz ich pociech.

Delikatne zabawki Kaloo są szyte z naturalnych tkanin w oparciu o unikalną technikę. To pozwala uzyskać wyjątkowo mięciutką strukturę, która oddziałuje na zmysł dotyku. Rozwojowe pieski, myszki, króliki i inne zwierzątka wspomagają również umiejętności kreatywne doskonale wpływając na wyobraźnię maluszków. Mięciutkie maty edukacyjne oraz zabawki manualne idealnie sprawdzą się dla niemowlaków oraz 2- i 3-latków.

Zobacz naszą kolekcję zabawek Kaloo i dobierz przytulaka, który stanie się najlepszym przyjacielem Twojej małej pociechy.Ustaw kierunek malejący

1-10 of 28

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3