×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Manhattan Toy w sklepie internetowym Rent a toy

Manhattan Toy to amerykański producent zabawek, którego historia sięga 1979 roku. Obecnie firma jest właścicielem kilka różnych marek specjalizujących się w produkcji zabawek edukacyjnych i motorycznych, akcesoriów rozwojowych dla niemowląt i dzieci do lat 3 oraz fantazyjnych lalek o różnych fryzurach i strojach wraz z bogatym zestawem akcesoriów pobudzających dziecięcą wyobraźnię.

Zabawki Manhattan Toy słyną z połączenia materiałów naturalnych z innowacyjnymi koncepcjami, których zadaniem jest stymulacja rozwoju dziecka i wspieranie go w procesie poznawania świata. Drewniane drzewa i inne zabawki motoryczne tego amerykańskiego producenta to wartościowe zabawki rozwojowe, które pozwalają dziecku rozwijać różne zmysły i poznawać zaawansowane mechanizmy. Są to zabawki sensoryczne, które wykorzystują dźwięki, stymulacje dotykowe oraz wzrokowe.

W ofercie marki dostępne są także zabawki edukacyjne – ogromnym zainteresowaniem dzieci na całym świecie cieszą się m.in. trójwymiarowe puzzle. Lalki z kolekcji baby Stella z akcesoriami oraz lalki Groovy Girl to kreatywne zabawki, które nie tylko stały się najlepszymi przyjaciółkami małych dziewczynek, ale i zdobyły wiele prestiżowych nagród.

Motto Manhattan Toy stanowi hasło: „Zabawa z wyobraźnią” – przejrzyj zabawki tej marki dostępne w ofercie naszej wypożyczalni lub sklepu online i wybierz wzory, które doskonale wpłyną na kształtowanie emocji Twojego dziecka.Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)