×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Sevi w sklepie internetowym Rent a toy

Sevi to włoski producent zabawek drewnianych, którego historia sięga pierwszej połowy XIX wieku. Firma powstała w 1831 roku jako dzieło młodego drzeworytnika Antona Senonera. Założyciel tworzył projekty ze starannie wyselekcjonowanego drewna dbając o to, aby zabawki były bezpieczne, atrakcyjne dla dziecka i aktywnie wspomagały jego rozwój. Wartości te przeświecają Sevi do dziś.

Obecnie marka Sevi jest najstarszym europejskim producentem oferującym zabawki drewniane. Jej produkty towarzyszą kolejnym pokoleniom dzieci na całym świecie w odkrywaniu świata i zdobywaniu nowych umiejętności. Zabawki Sevi stanowią połączenie klasyki z nowymi koncepcjami. Wszystkie produkty polecane przez tę markę są idealnie dostosowane do konkretnych grup wiekowych, pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz ciekawość świata. Drewniane klocki, układanki i kostki pozwalają dziecku ćwiczyć zdolności manualne, rozwijają spostrzegawczość i logiczne kojarzenie, a stoliki interaktywne posiadają szereg funkcji, które pozwalają na rozwój motoryczny. W ofercie Sevi dostępne są także zabawki edukacyjne i kreatywne. Figurki, ozdoby oraz gry rozwojowe stanowią konkurenta dla elektronicznych pojazdów i innych zabawek, które nie pozostawiają dziecku żadnego pola do wyobraźni.

Zabawki Sevi słyną z perfekcji wykonania. Powstają one z naturalnego drewna malowanego nietoksycznymi farbami i impregnatami. Każdy egzemplarz jest rękodziełem, co wyróżnia ofertę na tle konkurencji. To sprawia, że są one przyjazne dla środowiska i w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

Poznaj wspólnie ze swoją pociechą kolekcję Sevi i przekonaj się, jak duża moc płynie z natury. Zabawki tego producenta to dzieła ponadczasowe.Ustaw kierunek malejący

1-10 of 27

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3