×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Zabawki Viga w sklepie internetowym Rent a toy

Viga to producent zabawek z drewna działający na rynku od 2003 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Ningbo. Kolekcje marki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców na całym świecie. Zabawki Viga trafiają na rynek azjatycki (m.in. do Japonii), amerykański, europejski i australijski.

Kreatywne zabawki Viga wyróżniają się połączeniem wysokiej jakości i niskich cen. Drewniane wyroby powstają ze starannie wyselekcjonowanych surowców, są konserwowane bezpiecznymi impregnatami i malowane nietoksycznymi farbami oraz tuszami. Wszystkie zabawki są naturalne i bezpieczne dla dziecka, wyróżniają się modnym wzornictwem oraz szeregiem funkcjonalności.

W kolekcjach marki Viga można znaleźć zabawki edukacyjne, manualne, wspierające motorykę oraz sensoryczne (np. kolorowe tablice dla maluszków ze specjalną strukturą pozwalającą na ćwiczenie dotyku). Projektanci dbają, aby wszystkie wyroby były rozwojowe i aktywnie wspierały dziecko w procesie poznawania otaczającej go rzeczywistości. Dla maluszków doskonale sprawdzą się interaktywne chodziki i pchacze wspierające naukę chodzenia. Pomagają one dziecku ćwiczyć właściwe ułożenie stóp oraz utrzymanie równowagi. Starsze dzieci powinny być zachwycone drewnianymi klockami Viga oraz kreatywnymi układankami, tablicami magnetycznymi czy grami planszowymi.

Zapoznaj się z produktami Viga dostępnymi w naszej wypożyczalni lub sklepie i przekonaj się, że za wartościowe zabawki wcale nie musisz przepłacać.Ustaw kierunek malejący

1-10 of 18

Strona:
  1. 1
  2. 2