×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Bujaki drewniane dla dzieci - konie na biegunach

W ofercie przygotowaliśmy ponadczasowe zabawki, które powinno poznać każde dziecko – drewniane koniki na biegunach, które doskonale sprawdzą się zarówno do zabawy w domu, jak i w ogrodzie. Nasze zabawki z drewna są w pełni bezpieczne, mają różne wzory i kolory, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wśród nich ulubionego towarzysza długich zabaw. Bujak drewniany dla dzieci możesz dopasować do wieku, wagi oraz wzrostu swojej pociechy. W ofercie posiadamy mięciutkie koniki idealne dla maluszków oraz koniki dynamiczne, które dostarczą znakomitej zabawy 3- czy 6- latkom.
 
Dla dziewczynek polecamy kolorowy bujak z drewna z piękną grzywą i ogonem z zamszu, który szeleści przy każdym dotyku oraz ruchu. Różowy kucyk dla małej księżniczki? A może konik w czerwone kropki lub w stylową kratkę? Nasze koniki z mięciutkimi zamszem ucieszą każde dziecko. Dynamiczny konik z drewna może służyć nawet kolejnym pokoleniom.
 
Wszystkie oferowane koniki na biegunach Done by Deer, Janod i innych cenionych producentów to nie tylko piękne zabawki idealnie uzupełniające wystrój dziecięcego pokoju, ale także bujaki, które wspomagają rozwój ruchowy, uczą koordynacji i utrzymania równowagi. Dodatkowo nasze drewniane zabawki rozwijają wyobraźnię – Twoja córeczka może poczuć się niczym mała amazonka, a synek stanie się kowbojem przemierzającym prerię w pościgu za Indianami.
 
Wybierz idealnego konika z oferty sklepu lub wypożyczalni Rent a Toy i pozwól, aby Twoja pociecha zyskała nowego towarzysza zabaw.

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 14

Strona:
  1. 1
  2. 2