×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane do logowania

lub zaloguj

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Niepoprawny email
Pole wymagane
Taki email już istnieje w bazie
Pole wymagane
Pole wymagane
Min 6 znaków
Max 16 znaków
Hasła nie są poprawne
Pole wymagane
Błędne dane

Drewniane rowerki biegowe dla dzieci

Oferujemy rowerki biegowe, które doskonale sprawdzą się dla maluszków. Drewniane rowerki biegowe dla dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu i wypożyczalni rozwijają umiejętności ruchowe, pozwalają dziecku ćwiczyć równowagę oraz trenować mięśnie. Takie umiejętności są nieocenione podczas późniejszej nauki jazdy na klasycznym rowerze.
 
W naszej ofercie bez problemu znajdziesz idealny rowerek biegowy dostosowany do wieku i wzrostu Twojej pociechy. W sprzedaży posiadamy zabawki Janod, Sevi i innych firm słynących z najwyższej jakości wykonania oraz projektów łączących walory rozrywkowe z edukacyjnymi.
 
Dla dzieci już od pierwszego roku życia idealne będą rowerki na czterech kółkach. Są to kolorowe zabawki drewniane z drewna dla dzieci, które wspomogą naukę chodzenia i rozwój mięśni. Dla nieco starszych maluszków lepsze będą nasze rowerki trójkołowe, a kilkulatki z pewnością będą zachwycone dwukołowymi rowerami biegowymi wyposażonymi w pompowane koła. Taki rower ma sportowe kształty i do złudzenia przypomina klasyczną wyścigówkę.
 
Wszystkie rowerki biegowe posiadają zwrotne kierownice i wygodne siodełka. Zabawki są w pełni bezpieczne, a szeroki wybór wzorów i kolorów (m.in. rowerki ze zwierzętami czy stylizowane na pojazdy) sprawia, że wśród dostępnych modeli każdy rodzic znajdzie idealny rowerek dla swojej pociechy.
 
Porównaj dostępne i zabawki i zafunduj swojemu maluszkowi pierwszy rowerek. Być może kiedyś Twoje dziecko zostanie prawdziwym mistrzem drogi?

Ustaw kierunek malejący

1-10 of 15

Strona:
  1. 1
  2. 2